projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna
OPPO Remote na iOS już na iTunes


Aplikacja do sterowania odtwarzaczem OPPO przy urządzeń z iOS już jest!

Aplikacja OPPO Remote do sterowania odtwarzaczem OPPO za pomocą smartfona lub tabletu z systemem iOS nie różni się zbytnio od znanej nam już OPPO Remote Control na systemy Android. Podobnie jak w wypadku jej bliźniaczki, aplikacja na urządzenia Apple również wymaga, aby nasz odtwarzacz był zaktualizowany do najnowszej wersji oprogramowania (dla OPPO BDP-93 i BDP-95 możesz to zrobić TUTAJ, a dla BDP-103 i BDP-105 TUTAJ). Aplikację można pobrać za darmo z AppStore bądź iTunes (pobierz aplikację). Oppo Remote działa z systemem iOS 5.0 lub nowszym.

Aplikacja OPPO Remote dla iOS.

Jak widać wygląd aplikacji jest niemal identyczny jak jej bliźniaczki na urządzenia Android. OPPO Remote dla iOS to przyjemny dla oka design, przypominający z wyglądu klasyczny pilot oraz energonomika w użytkowaniu. Znaną wadą jest brak możliwości uruchomienia wyłączonego odtwarzacza OPPO. Spowodowane jest to faktem, że OPPO Remote porozumiewa się z odtwarzaczem Blu-ray za pomocą sieci domowej. Jeśli nasz OPPO Bluray jest wyłączony to nie jest podłączony do sieci, przez co nie może odebrać sygnału od naszej aplikacji. Można jedynie liczyć, że ta drobna wada zostanie usunięta w przyszłych wersjach firmware'u OPPO. Mimo wszystko polecamy tę aplikację wszystkim miłośnikom OPPO i systemu Apple iOS.

Więcej aplikacji dla OPPO na stronie www.OPPO-bluray.pl w dziale Wsparcie - Aplikacje dla OPPO - TUTAJ.

kino domowe multiroom sterowanie Wrocław
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Nasza firma wykonuje projekt, integruje oraz przeprowadza instalacje wszystkich form nowoczesnych technologii, takie jak prywatne kino czy niewielka prywatna salka kinowa, instalacje audio i video poprzez systemy sterowania oświetlenia i inteligentnego budynku. Firma Cinematic dostarcza rozwiązania dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Wykonuje instalacje audiowizualne i instalacje av na terenie miasta Wrocław oraz na terenie całego kraji. Oferta obejmuje nagłośnienie audio, multiroom, kino domowe, sale konferencyjne, salki szkoleniowe, automatyka domowa - inteligentny dom, dystrybucja sygnału audio-video, sterowanie oświetleniem, systemy sterowania, sprzedaż urządzeń av, instalacja oraz programowanie. Nie ograniczamy się do samego miasta Wrocław, instalacje wykonujemy na terenie całego kraju. Projektory w prywatnych kinach dobieramy z oferty: Sim2, Runco, Digital Projection oraz JVC 3D. Nasza firma zrzeszona jest w organizacji ISF, ponadto posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą przez nas wiedzę i doświadczenie. Publikujemy artykuły i recenzje w prasie specjalistycznej i kolorowej.