» produkty » Amplitunery
 Amplitunery 

klasa średnia

Jak zwykle klasa średnia charakteryzuje się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Do budowy używa się dobrych komponentów i konstrukcyjnie niewiele można im zarzucić.

 

klasa wyższa

Doskonałe wykonanie i dbałość o szczegóły. Amplitunery z tej klasy wycisną soki z każdego systemu kina domowego. Przez wiele magazynów i serwisów testujących sprzęt używane jako jednostka referencyjna.

 

klasa high-end

Jakość, jakość i przede wszystkim jakość. Cała budowa amplitunera i jego komponenty zostały dobrane w taki sposób, aby mogły pracować z najbardziej wydajnymi systemami głośników nie stanowiąc ich „wąskiego gardła”. Do ich budowy wykorzystywane są najnowsze rozwiązania konstrukcyjne oraz najbardziej wydajne podzespoły.
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.