projektory  kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja i projekt kina domowego


» produkty » Amplitunery » procesory / przedwzmacniacze
 Sherbourn PT-7030
klasa wyższa
Sherbourn PT-7030 wyniesie wasze kino domowe na całkiem nowy poziom z referencyjną jakością. Wsparcie dla wszystkich formatów audio wysokiej rozdzielczości i prawdziwa wydajność 192kHz, wspaniale współpracują z procesorem wideo Genesis Torino. Efekt? Niezrównane doznania kinowe.

Produkt wycofany ze sprzedaży! Nie oferowany przez Cinematic.

Procesor wielokanałowy Sherbourn PT-7030

Procesor AV Sherbourn PT-7030 obsługuje najnowsze wejścia/wyjścia HDMI w wersji 1.4a, wraz z 3D, ARC (Audio Return Channel) i CEC. Posiada on 6 wejść i 2 wyjścia HDMI. Wszystkie wejścia video są up-konwertowane do HDMI w rozdzielczości 1080p. Menu procesora jest dostępne poprzez złącze HDMI, co ułatwia konfigurację.
 
Wielokanałowy przedwzmacniacz AV Sherbourn 7030 posiada silnik Genesis Torino, odpowiedzialny za skalowanie wideo z 10-bitowym przetwarzaniem. Ten chipset używa m.in technologie Faroudja DCDi Cinema Format Convertion oraz Truelife video. Ich zadaniem jest optymalizacja sygnału video. Jakiekolwiek podłączone źródło video może być skalowane do rozdzielczości 1080p. Dorzućmy do tego podwójne procesory Cirrus 32-bit dual-core DSP dla prawdziwego przetwarzania dźwięku 192kHz i kompatybilność ze wszystkimi ostatnimi formatami audio, a otrzymamy procesor, który jest gotowy na wszystko.

Procesor kinowy Sherbourn 7030 wyposażony jest w sterowniki umożliwiające łatwą integrację procesora w systemach domowej rozrywki. Procesor można zintegrować z dowolnym systemem sterowania. Jednym z największych atutów procesora kinowego Sherbourn PT-7030 jest udoskonalony system korekcji akustyki. Powstał on na bazie profesjonalnych rozwiązań firmy Tact Audio. Olbrzymie moce obliczeniowe procesorów audio oraz spore możliwości parametryzacji procesora sprawiają, że to idealne narzędzie do pracy w wyższej jakości systemach audio.

Sherbourn PT-7030 posiada wejścia analogowe RCA 7.1 oraz wyjścia 7.2 w zarówno niezbalansowanym (RCA) jak i zbalansowanym (XLR) formacie. Oprócz tego wyposażony jest również w zestaw zbalansowanych wejść stereo XLR. Wspierane są trzy strefy audio, z możliwością wyprowadzenia kompozytowego wyjścia wideo do zewnętrznych stref.

Wielokanałowy przedwzmacniacz AV jest idealnym rozwiązaniem do systemów, gdzie ze względu na warunki oraz konfigurację sprzętową wymagana jest większa moc, niemożliwa do uzyskania przez typowy amplituner. W takich sytuacjach stosowane są procesory kina domowego (inaczej przedwzmacniacze kinowe, przedwzmacniacze wielokanałowe) współpracujące z wielokanałowymi końcówkami mocy.

Specyfikacja techniczna (ang.):

  • Twin Cirrus® 32-bit dual-core DSP processors for true 192kHz performance
  • Genesis® Torino high-performance video engine for true 10-bit processing
  • DCDi Cinema® Format Conversion and Truelife™ video enhancer
  • HDMI 1.4a Deep Color Compliant, ARC, CEC
  • Discrete multichannel parametric EQ for precise room correction
  • Fully balanced 7.1 channel outputs and balanced outputs
  • 3-zone, ethernet control and RS232 remote with extensive driver set
  • Bluetooth wireless audio and iPod/iPad support

 


cena: kontakt

Zobacz inne produkty:

Sherbourn 7-200
Parasound 5250


prywatne kino
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.