projektory  kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja i projekt kina domowego


» produkty » Amplitunery » końcówki mocy
 Sherbourn 7-200
klasa wyższa
Wyrafinowana 7-kanałowa końcówka mocy firmy Sherbourn łączy w jednej obudowie aż 7 niezależnych i oddzielnych modułów. Stanowi idealne uzupełnienie dla procesorów dźwięku w systemach wymagających odpowiedniej mocy.

Produkt wycofany ze sprzedaży! Nie oferowany przez Cinematic.

Sherbourn 7-200
Przeznaczony do zadań specjalnych. Idealny partner dla procesorów dźwięku w systemach wymagających odpowiedniej mocy. Wyrafinowana 7-kanałowa końcówka mocy łączy w jednej obudowie aż 7 niezależnych i oddzielnych modułów. W odróżnieniu od wielu produktów spotykanych na rynku, końcówka jest w stanie oddać 200W przy 8Ohm na kanał przy pełnym obciążeniu. Przy głośnikach 16Ohm jego moc wzrasta do 300W na kanał. Wysoce wydajna końcówka mocy jest nieodzownym partnerem każdej wymagającej konfiguracji kina domowego. Doskonała do średniej wielkości pomieszczeń.
 
Specyfikacja:

    * waga 52 kg
    * moc znamionowa 200 W na kanał @ 8 Ohms and 300 W na kanał @ 4 Ohms with;THD < 0.05%  20 Hz-20 KHz
    * pasmo przenoszenia 5Hz-75KHz
    * wzmocnienie 30dB
    * S/N 110dB/wide band,110dB/ A weighted
    * Impedancja wejściowa 40 kOhms
    * czułość 1.1 volts
    * Dynamic headroom 1.3 dB
    * zasilanie 120 V/60Hz lub 230V/50Hz
    * Wymiary 17.7" W x 18.2" D x 7" H
 
Sherbourn 7-200_tyl
 

cena: kontakt

Zobacz inne produkty:

Sherbourn PT-7020A


prywatne kino
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.