projektory  kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja i projekt kina domowego


» produkty » Amplitunery » klasa wyższa
 Marantz SR7005
klasa wyższa
Amplituner Marantz SR7005 to godna uwagi propozycja w klasie wyższej. Duża moc 125 W na kanał, procesor Sharc DSP 400 MHz, obsługa Audyssey DSX, 6 wejść oraz 2 wyjścia HDMI 1.4a - odbiornik AV Marantz SR7005 zapewnia bogate doznania dźwiękowe i wizualne, także w 3D.

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.Amplituner Marantz SR7005 to nowy odbiornik AV, o potężnej mocy 7x125W (8 omów). Redukuje on przesłuchy między kanałami do absolutnego minimum, co wpływa na niezwykle precyzyjne przetwarzanie sygnałów. SR7005 swoją „muskularną” moc zawdzięcza prądowemu sprzężeniu zwrotnemu układów HDAM firmy Marantz, a także potężnemu transformatorowi o niskiej impedancji, który wpływa na szybki dopływ prądu. Dzięki temu, nawet najbardziej ekstremalne wymagania prądowe, nie zakłócą równowagi SR7005. "Mózgiem" Amplitunera Marantz SR7005 jest najnowszy procesor 400Mhz Sharc DSP, umożliwiający łatwą obsługę dekoderów dźwięku HD, jak np. obsługę funkcji Audyssey DSX, jak i algorytmu pozwalającego na kalibracje dźwięku w pomieszczeniu - MultEQ XT. Urządzenie zapewnia także szerokie możliwości połączeń z cyfrowych i analogowych źródeł m.in. dzięki sześciu wejściom HDMI, z których jedno zostało umieszczone pod klapką na panelu przednim, dla szybkiego dostępu. Dodatkowo, specjalnie dla nowoczesnych nośników, odbiornik AV Marantz SR7005 oferuje cyfrowe gniazdo USB kompatybilne z iPodem oraz sieciowe gniazdo RJ45, pozwalające na połączenie z radiem internetowym za pomocą programu vTuner i serwisami muzycznymi Napster oraz last.fm. Można również uzyskać dostęp do biblioteki multimedialnej komputera. W Marantz SR7005, klasyczny sygnał analogowy pochodzi z wbudowanego tunera FM lub z analogowych gniazd jack oraz gramofonowego korektora dźwięku, co sprawia, że jest to idealny system dla płyt winylowych. SR7005 z najwiekszą dbałością przetwarza sygnał wideo, wykorzystując procesor ABT2015, oferujący wiele możliwości dopasowania sygnału wideo, oraz dwa wyjścia HDMI, pozwalające na przetwarzanie obrazu w 3D. A wszystkie te cechy wspaniałego amplitunera Marantz SR7005 czekają tylko na to, by dawać zadowolonie!

Specyfikacja techniczna

- moc 7x125 W przy impedancji 8 omów
- sieciowa transmisja danych audio i foto
- radio internetowe
- technologie Dolby TrueHD, DTS HD, Audyssey DSX
- technologia M-DAX2
- przetwarzanie sygnału wideo za pomocą konwertera Anchor Bay ABT2015
- 6 wejść / 2 wyjścia HDMI 1.4a (3D/ARC)
- interfejs graficzny
- praca wielostrefowa i obsługa wielu źródeł dźwięku (system Multi Room / Multi Source)
- kompatybilny z iPodem/iPhonem
- wejście gramofonu MM
- port M-XPort
- magistrala D-Bus
- RS232C
- uczący się pilot z wyświetlaczem LCD
- dostępny w kolorze czarnym i srebrnym/złotym


PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.


Zobacz inne produkty:

Marantz SR5006
Marantz SR6006


prywatne kino
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.