projektory  kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja i projekt kina domowego


» produkty » Amplitunery » klasa średnia
 Marantz SR6006
klasa średnia
Amplituner Marantz SR6006 to funkcjonalny, ergonomicznie zaprojektowany odbiornik AV. Moc 7x110 W, radio internetowe, funkcja AirPlay, skalowanie wideo do 1080p, technologie Dolby TrueHD, DTS HD, Audyssey DSX. Wiele funkcjonalności sieciowych, 7 wejść i 2 wyjścia HDMI 1.4a to kolejne zalety amplitunera Marantz SR6006.

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.Wyposażony w słynny, okrągły wyświetlacz, amplituner Marantz SR6006 wyglądem zbliżony jest do większego brata - Marantza SR7005. Ale podobieństwa nie kończą się na tym. Na przykład, Marantz SR6006 posiada te same funkcjonalności sieciowe, jak strumieniowe przesyłanie muzyki, radio internetowe, AirPlay współpracujący z urządzeniami. Jest także wygodny port HDMI z przodu, dwa kolejne, działające równolegle z tyłu. Tak samo jak u większego brata, znajdziesz tu cyfrowe wejście USB dla iPoda oraz wejście Phono MM dla fanów winyli. Jednak amplituner Marantz SR6006 jest nie tylko wszechstronny, ale także mocny: 7x110 W rms. Ponieważ sygnał cyfrowy audio (Dolby TrueHD i DTS-HD) jest dostarczany poprzez jedno z siedmiu wspierających wideo 3D wejść HDMI, w efekcie dające jakość audio wręcz zapierającą dech w piersiach.

Takie wysokiej jakości przetwarzanie audio także pomagają zbudować światowej klasy kinowe doświadczenia. Doświadczenia, które są dodatkowo wzmacniane przez system Dynamic Volume Control, pozwalający uniknąć drażniącego wzrostu głośności telewizora, podczas emisji reklam. Ponadto, funkcja up-scaling wideo sygnałów analogowych i cyfrowych  do 1080p oznacza, że nie będziesz musiał wybrać wejścia TV za każdym razem, kiedy używasz innego źródła. Po jej włączeniu, Marantz SR6006 automatycznie sprawia, że właściwe połączenie zostaje ustanowione. Ponadto, kalibracja i optymalizacja są również szybkie i łatwe z Audyssey MultEQ XT, Setup Wizard oferując intuicyjną grafikę. Czysta przyjemność nigdy nie była łatwiej osiągalna.

Specyfikacja techniczna

- moc 7x110 W przy impedancji 8 omów
- sieciowa transmisja danych audio i foto
- radio internetowe
- zainstalowana funkcja AirPlay
- technologie Dolby TrueHD, DTS HD, Audyssey DSX
- Audyssey MultEQ XT
- technologia M-DAX2
- skalowanie wideo do 1080p
- 7 wejść / 2 wyjścia HDMI 1.4a (3D/ARC)
- wejście USB kompatybilne z iPodem/iPhonem
- przezroczysty interfejs graficzny
- konfiguracja dostępna w wielu językach
- wejście gramofonu MM
- praca wielostrefowa i obsługa wielu źródeł dźwięku (system Multi Room / Multi Source)
- Magistrala Marantz D-Bus
- RS232C i kontrola IP
- uczący się pilot
- dostępny w kolorze czarnym i srebrnym/złotym


PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.


Zobacz inne produkty:

Marantz SR5006
Marantz SR7005


prywatne kino
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.