projektory  kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja i projekt kina domowego


» produkty » Amplitunery » klasa średnia
 Marantz SR5007
klasa średnia
Nowość w gamie Marantza - amplituner Marantz SR5007 to doskonałe urządzenie dla klienta poszukującego amplitunera zorientowanego na odtwarzanie sieciowe - przesył muzyki z komputera PC, urządzenia z systemem Android, radia internetowego oraz AirPlay dla urządzeń Apple. Amplituner Marantz SR5007 obsługuje 3D i 4K.

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.Amplituner Marantz SR5007 posiada wiele rozwiązań sieciowych dla strumieniowgo przesyłu muzyki z komputera PC lub urządzenia z systemem Android, Radia Internetowego, serwisów muzycznych online oraz AirPlay dla urządzeń iPhone, iPad i iPod. Posiada również wszystkie niezbędne dekodery audio, w tym Dolby TrueHD oraz DTS-HD Master Audio. Dodatkowo jest wyposażony w aż sześć wejść HDMI w tym jedno z przodu - dzięki czemu jest błyskawicznie gotowy na 3D/4k z ARC (Audio Return Channel) z kompatybilnych telewizorów. Niższe rozdzielczości wideo mogą być  nawet skalowane do nowego standardu 4k. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii audio Marantza, z łatwością obsługuje najbardziej wymagające sceny w filmach akcji, jak również oferuje doskonałą jakość odtwarzania muzyki z głębokim basem i pełnią najbardziej drobiazgowych szczegółów. Aby zapewnić użytkownikom uzyskanie najlepszego z możliwych dźwięku z plików skompresowanych z iPoda przez USB, odbiornik AV Marantz SR5007 oferuje 7x100W mocy RMS i używa autorskiego rozwiązania - M-DAX2 - Marantz Dynamic Expander wersja 2. Ten sprytny, mały dodatek również optymalizuje jakość plików MP3 z CD lub opcjonalnego odbiornika Bluetooth RX101. Wszystko brzmi wyraźniej, dokładniej i jest bardziej żywe. Dodatkowo, Marantz SR5007 wyposażono w całą gamę funkcji służących wygodzie użytkownika, takich jak: Setup Assistant, „automatyczna kalibracja pomieszczenia" z Audyssey MultiEQ XT i Dynamic Volume Control; "Multi-Room" z elastyczną możliwością wyboru źródła, oraz tryb "video-off " zapewniający użytkownikom pełne zadowolenie i radość odbioru muzyki w prawdziwie dynamicznym stylu Marantz. Urządzenie posiada również specjalnie opracowaną aplikację Marantz Remote App dla iPhona oraz urządzeń z systemem Android. Wszystko to sprawia, że amplituner Marantz SR5007 jest prawdziwym połączeniem stylu, mocy i łatwości obsługi.

Specyfikacja

moc 7x100 W przy impedancji 8 omów
sieciowa transmisja danych audio i foto
radio internetowe
zainstalowana funkcja AirPlay
technologie Dolby TrueHD, DTS HD, Dolby ProLogic IIz
technologia M-DAX2
technologie dynamicznej korekty Audyssey MultEQ XT, Dynamic EQ i Dynamic Volume
6 wejść / 1 wyjście HDMI 1.4a (3D/ARC)
wejście USB kompatybilne z iPodem/iPhonem
port Marantz M-XPort
przezroczyste menu ekranowe (OSD)
konfiguracja dostępna w wielu językach
praca wielostrefowa i obsługa wielu źródeł dźwięku (system Multi Room / Multi Source)
Magistrala Marantz D-Bus
RS232C i kontrola IP
uczący się pilot
dostępny w kolorze czarnym i srebrnym/złotym


PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.


prywatne kino
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.