projektory  kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja i projekt kina domowego


» produkty » Amplitunery » klasa średnia
 Marantz SR5006
klasa średnia
Podobnie jak droższe modele Marantz SR6006 i Marantz SR7005, amplituner Marantz SR5006 posiada charakterystyczny, okrągły wyświetlacz oraz zaawansowane możliwości sieciowe, takie jak strumieniowe przesyłanie muzyki, radio internetowe i AirPlay. Odbiornik AV Marantz SR5006 obsługuje również technologię 3D, Dolby TrueHD i DTS HD.

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.Amplituner Marantz SR5006 posiada także słynny, okragły wyświetlacz, charakterystyczny dla Marantza oraz takie same możliwości sieciowe, jak jego więksi bracia: strumieniowe przesyłanie muzyki, radio internetowe i AirPlay współpracujący z iUrządzeniami. Zawiera również standardowe dekodery audio, jak również do Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio. Dochodzi do tego również nie mniej niż sześć wejść HDMI - co daje możliwość natychmiastowego odtwarzania wideo 3D ARC (Audio Return Channel) dla telewizorów zgodnych z ARC. Z łatwością obsługuje najbardziej wymagające sceny w filmach akcji, jak również oferuje doskonałą jakość odtwarzania muzyki dzięki najnowszej technologii Marantz. Aby zapewnić najlepszą możliwą jakość dźwięku z plików skompresowanych z iPoda podłączonego przez USB, Marantz SR5006 oferuje 7x 100W RMS i posiada M-DAX2 - Marantz Dynamic Expander wer 2. To ciekawe rozwiązanie optymalizuje jakość plików MP3 zarówno z CD lub opcjonalnego odbiornika Bluetooth RX101. Wszystko brzmi bardziej przejrzyście, bardziej szczegółowo i jest znacznie żywsze. Na dodatek, SR5006 wyposażony jest w szereg wygodnych funkcji dodatkowych, takich jak: Setup Wizard, "auto calibration" z Audyssey MultiEQ i Dynamic Volume Control, "Multi-Room" z wygodną elastycznością obsługi wielu źródeł; tryb "video-off", zapewniający radość z muzyki i filmów w prawdziwie dynamicznym stylu Marantz. Posiada również specjalnie opracowany Marantz Wizz App - aplikację do kontroli dwukierunkowej przez jakiekolwiek iUrządzenie. Wszystko to sprawia, że SR5006 jest prawdziwym połączeniem stylu, mocy i łatwości obsługi.

Specyfikacja techniczna

- moc 7x100 W przy impedancji 8 omów
- sieciowa transmisja danych audio i foto
- radio internetowe
- zainstalowana funkcja AirPlay
- technologie Dolby TrueHD, DTS HD, Dolby ProLogic IIz
- technologia M-DAX2
- technologie dynamicznej korekty Audyssey MultEQ XT, Dynamic EQ i Dynamic Volume
- 6 wejść / 1 wyjście HDMI 1.4a (3D/ARC)
- wejście USB kompatybilne z iPodem/iPhonem
- port Marantz M-XPort
- przezroczyste menu ekranowe (OSD)
- konfiguracja dostępna w wielu językach
- praca wielostrefowa i obsługa wielu źródeł dźwięku (system Multi Room / Multi Source)
- Magistrala Marantz D-Bus
- RS232C i kontrola IP
- uczący się pilot
- dostępny w kolorze czarnym i srebrnym/złotym


PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.


Zobacz inne produkty:

Marantz SR7005
Marantz SR6006


prywatne kino
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.