projektory  kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja i projekt kina domowego


» produkty » Amplitunery » klasa wyższa
 Arcam AVR360
klasa wyższa
Amplituner do kina domowego w systemie 5.1 jak i 7.1, wyposażony w szereg technologii znanych z wyższych modeli amplitunerów firmy Arcam. W trzysta-sześćdziesiątce znaleźć możemy wsparcie dla trybu 3D, dekodery Dolby TrueHD i DTS HD Master oraz niezbędną ilość wejść i wyść sygnałów audio-video.

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.AVR360 to najnowsza propozycja firmy Arcam cieszącej się powszechnie dużym uznaniem. Nowy model amplitunera potwierdza teorie, że ten znakomity producent urządzeń audio-video zdecydowanie trzyma się swoich, dawno określonych założeń. Przywiązanie do tradycyjnego już wyglądu amplitunerów oraz nieprzeciętnego brzmienia sprawiło, że firma Arcam zdobyła wiele ważnych branżowych wyróżnień przekładających się na olbrzymią popularność wśród klientów końcowych oraz instalatorów na całym świecie. Każdy z amplitunerów firmy Arcam projektowany jestprzede wszystkim z myślą o entuzjastach kina domowego.

AVR360 to bardzo szeroki zakres zalet, wśród których znajdują się między innymi najnowsze formaty dekodowania audio, w tym Dolby TrueHD i DTS HD Master. Warto wspomnieć również o znakomitej sekcji video, kompatybilności z urządzeniami USB oraz sieciowymi, tunerze DAB/AM/FM oraz dużej liczbie wejść/wyjść.

We wnętrzu nowego amplitunera znajdziemy procesor Torino, odpowiedzialny za pełne skalowanie popularnych formatów do wysokich rozdzielczości, w tym 1080p/60 oraz 24 fps z 3D pass through. Zapożyczone technologie z wyższych modeli gwarantują uzyskanie obrazu z zapierającą dech w piersiach naturalnością kolorów. W celu utrzymania kompatybilności amplitunera AVR360 z najnowszymi rozwiązaniami, zastosowano w nim wejścia HDMI w standardzie 1.4a, wspierające ARC (kanał zwrotny audio) oraz CEC (kontrola źródeł). Gniazda RS 232, IR oraz Trigger 12V pozwoli w szybki i łatwy sposób zintegrować urządzenia z popularnymi systemami sterowania. Bardzo niski pobór mocy AVR360 w trybie standby (na poziomie 0,5W) oraz wszechstronny stylowy pilot to tylko przysłowiowa kropka nad „i”.

Arcam AVR360 to dobry wybór do systemu kina domowego w salonie, jak i pomieszczeniu dedykowanym. Duża uniwersalność, świetne brzmienie, kompatybilność z trybem 3D, to tylko niektóre mocne punkty „trzysta-sześćdziesiątki”  stawiające ten nowy amplituner wysoko w hierarchii urządzeń tego typu.

Produkt dostępny jest w kolorze czarnym

 

Specyfikacja techniczna:

Wejścia 

   * HDMI x 5
   * komponent x 3
   * S-Video x 4
   * kompozyt x 4
   * koaksjalne cyfrowe x 4
   * optyczne cyfrowe x 2
   * analogowe (RCA) x 6
   * wielokanałowe (8 x RCA) x 1
   * cyfrowe/liniowe wejścia na panelu frontowym x 1 (3,5 mm jack)
   * USB x 1
   * Ethernet x 1
   * RS232 x 1
   * iPod port (dla irDock)
   *12 V trigger x 2 (Zone 1 & 2, 12 V, 100 mA)
   * IR wejścia x2 (Zone 1 & 2)

Wyjścia

   * HDMI x 1
   * komponent x 1
   * kompozyt (Zone 2) x 2
   * wyjście pre-amp (8 x RCA) x1
   * wyjście pre-amp (Zone 2 RCA) x 1
   * wyjście słuchawkowe (3,5 mm jack) x 1

Formaty dźwięku

   * Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus
   * Dolby Digital EX
   * Dolby Digital
   * Dolby Volume
   * DTS-HD Master Audio
   * DTS, DTS 96/24
   * DTS-ES (matrix & discrete)
   * Dolby Pro Logic IIx Movie, Music, Game
   * Dolby Pro Logic
   * DTS Neo:6 Cinema, Music

Moc

   * 90 W/2 kanały
   * 75 W/7 kanałów
   * THD: < 0,2%

Wyjście

   * maksymalny poziom: 6 V RMS
   * impedancja wyjściowa: <50 Ω
   * THD+N (20 Hz-20 kHz): -100 dB

Pobór mocy

   * maksymalny: 1,5 kW
   * standby: <0,5 W

Akcesoria

   * CR102 - pilot zdalnego sterowania
   * mikrofon kalibracyjny
   * kabel zasilający
   * DAB/FM/AM – anteny

Waga

   * 15,5 kg

Wymiary

   * 435 mm x 440 mm x 172 mm


PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.
Zobacz inne produkty:

Arcam AVR400
Arcam AVR600


prywatne kino
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.