» produkty » Amplitunery » procesory / przedwzmacniacze
 Ada Suite 7.1 HD
klasa high-end
Procesor kina domowego Ada Suite 7.1 HD to propozycja dla kinomaniaków chcących doświadczyć najwyższej jakości materiałów w wysokiej rozdzielczości. Dzięki zestawowi kodeków, takich jak Dolby TrueHD, DTS-HD Audio Master i Multi-Channel PCM, przedwzmacniacz kinowy Ada Suite 7.1 HD prezentuje zachwycającą jakość dźwięku i obrazu wysokiej rozdzielczości. Oprócz tego posiada niezwykłą ilośc różnych funkcjonalności, rozbudowane oprogramowanie i parametryczny equalizer. To niezwykle nowoczesny przedwzmacniacz wielokanałowy, idealny do waszego kina domowego.

Procesor kina domowego ADA Suite 7.1 HD to nowoczesny przedwzmacniacz kinowy, stosowany w droższych instalacjach kina domowego. Posiada on 8 wejść HDMI jak i 4 analogowe i 8 cyfrowych wejść audio (6 koaksjalnych i 2 optyczne). Do tego zadziwiająco małego procesora można podłączyć aż do 20 urządzeń. Nie dajcie się jednak zwieść rozmiarom. Przedwzmacniacz wielokanałowy Ada Suite 7.1 HD jest niesamowicie dopracowanym procesorem, zawierającym ostatnie kodeki Dolby TrueHD, DTS-HD Audio Master i Multi-Channel PCM. Te bezstratne nieskompresowane formaty na wysokiej rozdzielczości płytach Blu-ray brzmią niesamowicie odsłuchane na Ada Suite 7.1. Podobnie jak wideo w rozdzielczości HD, jest zauważalnie lepsze niż zwykłe DVD, tak  wysokiej rozdzielczości audio jest drastycznie lepsze niż zwykły dźwięk 5.1 lub 7.1 surround. Jeśli raz odsłuchacie HD audio na Blu-ray to już nigdy nie będziecie chcieli wrócić do zwykłych DVD. Od filmów do seriali, od albumów do koncertów, wszystko wygląda, a co ważniejsze brzmi lepiej na Blu-ray i Ada Suite 7.1 HD. Oczywiście procesor kina domowego Suite 7.1 zawiera również formaty dekodowania standardowych formatów, takich jak Dolby, DTS czy THX, jak i niektóre zastrzeżone formaty  muzyki i TV.

Przedwzmacniacz wielokanałowy Ada Suite 7.1 HD zawiera wbudowany wzmacniacz HDMI, który pozwala wzmocnić sygnał na konkretnym wejściu lub wyjściu. Jego główną zaletą jest jednak wielopasmowy parametryczny equalizer, pozwalający na manualne dostrajanie do 12 kanałów, na 7 dostępnych kanałach głośnikowych, bądź 8 kanałach subwoofera.  Pozwala to na zaawansowaną korekcję akustyki pomieszczenia. Ten procesor kina domowego posiada również zaawansowane oprogramowanie Ada HD Suite. Jest to niezwykle rozbudowany system, pozwalający na kontrolowanie niemal wszystkich aspektów procesora. Jest to specjalistyczne oprgramowanie, które posiada mało który przedwzmacniacz kinowy.

Przedwzmacniacz kinowy Ada Suite 7.1 HD to niezwykle zaawansowany procesor kina domowego, o zachwycającej  liczbie funkcjonalności, posiadający niezwykle dużo wejść jak na tak kompaktowy kształt. Jego główna zaletą jest jednak bajkowe przetwarzanie materiałów w jakości HD. Jeśli więc chcecie doświadczyć niesamowitych przeżyć kina domowego w High Definition to przedwzmacniacz wielokanałowy Ada Suite 7.1 HD zdecydowanie powinien być waszym wyborem.

Specyfikacja techniczna (ang.):

  • Dolby TrueHD & DTS HD Master Audio
  • Multi-Channel (192KHz/24 Bit) PCM Audio
  • Full 7.1 EX/ES, THX Ultra 2, Dolby Pro Logic IIx, DTS Neo 6
  • 8 HDMI Inputs with HDMI Equalization Settings per input
  • 2 (Dual) Mirror HDMI Outputs with HDMI Equalization Settings
  • 4 Stereo Analog Audio Inputs
  • 6 Digital Audio Coaxial Inputs
  • 2 TOS-Link Optical Digital Audio Inputs
  • 7.1 Channel Audio Output

cena: kontakt

Zobacz inne produkty:

Ada Cinema Rhapsody Mach IV-B
Marantz MM8077
Marantz MM7055


.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.