» produkty » Akcesoria » Okablowanie
 Okablowanie     okablowanie chord
Chord


Firma Chord Company projektuje, wytwarza i sprzedaje interkonekty oraz kable głośnikowe od prawie 25 lat. Firma ta oraz ludzie, którzy w niej pracują są zaangażowani w kilka kluczowych zagadnień.Każdy, dostarczany przez Chord Company kabel jest projektowany w samodzielnie przez inżynierów firmy w Amesbury. Każdy produkt (prócz kilku) jest tam również składany i testowany.

Firma weszła na rynek w roku 1986 serią interkonektów Chord Chrysalis. Nie można było trafniej nazwać takiego produktu. Seria Chrysalis charakteryzowała się niewiarygodnie dobrze zbalansowanym brzmieniem i od tego czasu wszystkie następne serie były przyjmowane z uznaniem przez krytyków i konsumentów. Od momentu swojego powstania w Chordzie przykładano dużą wagę tego, aby proces produkcji i konfekcjonowania kabli był konsekwentnie kontrolowany i utrzymany na najwyższym poziomie. Jest to niemal obsesyjne przestrzeganie reguł, dzięki którym Chord jest znany na całym świecie.

Każdy pracownik, niezależnie od swojej pozycji w firmie, spędza jakiś czas w dziale produkcyjnym po to, by zrozumieć jak dużo pracy i wysiłku jest włożonych w produkcję kabli Chord. Jesteśmy szczerze dumni z wszystkich konsekwentnie realizowanych metod produkcyjnych. Każdy kabel przed opuszczeniem fabryki przechodzi rygorystyczne testy końcowe, dlatego uszkodzenia przewodów podczas testów ujawniają się ekstremalnie rzadko.

 

WireWorld

Choć Wireworld nie był znany przed rokiem 1992, jego powstanie datuje się na rok 1978, kiedy to założyciel, David Salz po raz pierwszy zafascynował się konceptem kabli dedykowanych do systemów audio. W tym okresie na rynku funkcjonowało zaledwie kilka typów wysokiej jakości przewodów. Salz rozpoczął swoją produkcję ręcznie, porównując swe wyroby z markowymi produktami. Rezultaty tych początkowych eksperymentów nie były rozstrzygające. Każdy z kabli brzmiał inaczej, ale o żadnym z nich nie można było powiedzieć, że w różnych systemach brzmi lepiej od pozostałych. „Najważniejszą lekcją dla mnie była ta, że operowanie różnymi kablami nie jest w stanie powiedzieć mi zbyt wiele o ich wpływie na dźwięk. Ale te badania doprowadziły mnie do ważnego odkrycia” – mówił Salz. „Istnieje zależność jakości dźwięku od połączenia”.

 

Tech+link / Wires

Techlink jest globalnym liderem rynku specjalistycznych kabli, i akcesorii do kina domowego, systemów hi-fi oraz połączeń komputerów PC.Siedziba firmy znajduje się w Sevenoaks w Wielkiej Brytanii. Pozycja firmy na rynku była budowana przez ponad 30 lat. Każdy produkt jest tworzony przez grupę projektantów którzy dzięki posiadanej wiedzy i umijętnościom potrafią wykreować coś niezwykłego.
Począwszy od uchwytów do mocowania ekranów lcd poprzez kable serii XS ze złoconymi końcówkami Techlink ma dla każdego coś do zaoferowania.

Dzięki bardzo dobrze rozwiniętej produkcji na ogromną skalę oraz znakomitej kondycji firmy, koszty produkcji są utrzymywane na niskim poziomie. To sprawia, że produkty Techlink International nie mają sobie równych w swojej klasie. Zostało to dowiedzione poprzez przyznanie im wielu prestiżowych nagród przez tak znane pisma branżowe jak What hi-fi, Home Cinema Choice oraz What Video.


Percon

Od założenia firmy w 1984 roku, PERCON projektuje, udoskonala, wytwarza i sprzedaje wysokiej jakości kable, skupiając się w szczególności na zastosowaniach broadcastowych, telekomunikacyjnych, multimedialnych i dużych instalacjach. PERCON nieustannie rozszerza swoją ofertę i obsługę serwisową dzięki zespołowi profesjonalistów, służącemu gotowymi rozwiązaniami klienckimi jak i indywidualną pomocą w zakresie technologicznym, handlowym i logistycznym. PERCON jest uznaną firma zapewniającą gwarancję jakości, dzięki temu, że wszystkie wytwarzane produkty przechodzą ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji. Dodatkowe, skrupulatne testy umożliwiają wystawienie szczegółowego certyfikatu odnośnie parametrów technicznych dla każdego produktu tj. tłumienność, pojemność, impedancja i inne.

Kramer

okablowanie kramer

Kramer Electronics od ponad 20 lat produkuje wzmacniacze dystrybucyjne, wzmacniacze liniowe, przełączniki, matryce, procesory dźwięku i obrazu, kodery, dekodery, transkodery, interfejsy w różnych formatach,  kable i akcesoria. Wyroby firmy Kramer można znaleźć w profesjonalnych instalacjach audiowizualnych w ponad 60 krajach świata.
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.