projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna


» produkty » Akcesoria » Systemy maskowania » chowane w suficie » do TV
 Future Automation CHS
Elektrycznie otwierany i obracany uchwyt sufitowy do telewizorów. Pozwala na montaż telewizorów o rozmiarach do 32, 42 i 50 cali.

Sufitowy mechanizm zawiasowego montażu płaskich telewizorów z możliwością obrotu w dwóch kierunkach, pozwala ukryć telewizor w suficie a następnie opuścić go w celu oglądania wyświetlanego obrazu. Dwukierunkowy system obrotu telewizora, pozwala na oglądanie wyświetlanego obrazu w różnych płaszczyznach. Takie rozwiązanie gwarantuje większa elastyczność w odniesieniu do miejsca instalacji. Ten cichy i precyzyjny mechanizm idealnie sprawdza się w pomieszczeniach, gdzie jest mało miejsca nad sufitem podwieszanym. Kompaktowy system montażu, zajmuje małą ilość powierzchni sufitowej oferując tym samym dużą oszczędność miejsca, gdy przestrzeń podłogi lub ściany jest niedostępna.

 

 
NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Funkcjonalność

  • cichy system napędu
  • modułowa forma upraszczająca instalację
  • mechanizm wyposażony w standardowy rozstaw śrub montażowych
  • możliwość obrotu telewizora w dwóch kierunkach

Opcje

  • wersja do zastosowań "mroskich" (np. na jachtach)
  • wersja do zastosowań na zewnątrz
  • wykończenie w dowolnym kolorze RAL (standardowo biały)

Sterowanie

  • w zestawie pilot zdalnego sterowania (infrared)
  • możliwość nauczenia się kodów IR z dowolnego pilota
  • możliwość sterowania modułem poprzez styki bezpotencjałowe oraz port RS 232, wykorzystując do tego celu popularne systemy sterowania
 

 


 
DANE TECHNICZNE - model CHS3 dla ekranów do 32 cali
Głębokość montażu w suficie

210mm

Max. rozmiar TV 910x600x140mm
Max. obrót 180° w każdą stronę
Max. waga TV 50kg
Kolor biały
Szczegółowa specyfikacja
 

 

 
DANE TECHNICZNE - model CHS4 dla ekranów do 42 cali
Głębokość montażu w suficie

210mm

Max. rozmiar TV 1110x700x140mm
Max. obrót 180° w każdą stronę
Max. waga TV 50kg
Kolor biały
Szczegółowa specyfikacja
 

 

 
DANE TECHNICZNE - model CHS5 dla ekranów do 50 cali
Głębokość montażu w suficie

210mm

Max. rozmiar TV 1310x800x140mm
Max. obrót 180° w każdą stronę
Max. waga TV 50kg
Kolor biały
Szczegółowa specyfikacja
 

 


cena: kontaktkino domowe multiroom sterowanie Wrocław
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Nasza firma wykonuje projekt, integruje oraz przeprowadza instalacje wszystkich form nowoczesnych technologii, takie jak prywatne kino czy niewielka prywatna salka kinowa, instalacje audio i video poprzez systemy sterowania oświetlenia i inteligentnego budynku. Firma Cinematic dostarcza rozwiązania dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Wykonuje instalacje audiowizualne i instalacje av na terenie miasta Wrocław oraz na terenie całego kraji. Oferta obejmuje nagłośnienie audio, multiroom, kino domowe, sale konferencyjne, salki szkoleniowe, automatyka domowa - inteligentny dom, dystrybucja sygnału audio-video, sterowanie oświetleniem, systemy sterowania, sprzedaż urządzeń av, instalacja oraz programowanie. Nie ograniczamy się do samego miasta Wrocław, instalacje wykonujemy na terenie całego kraju. Projektory w prywatnych kinach dobieramy z oferty: Sim2, Runco, Digital Projection oraz JVC 3D. Nasza firma zrzeszona jest w organizacji ISF, ponadto posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą przez nas wiedzę i doświadczenie. Publikujemy artykuły i recenzje w prasie specjalistycznej i kolorowej.