» produkty » Akcesoria » Okablowanie » kable głośnikowe » Wireworld
 Wireworld Luna
klasa podstawowa
- Kabel głośnikowy wykonany w technice DNA zapewniającej najwyższą jakość dźwięku.
- Cztery płaskie wiązki przewodów, każda składająca się z kilkunastu małych drutów
- Możliwość użycia do bi-wiringu
- Przewodniki wykonane z miedzi OFC o łącznym przekroju 2,5mm2


Kabel jest dostępny w odcinkach o długościach: 2.0, 2.5, 3.0, 5.0, 6.0 m. Gotowe przewody zakończone są widełkami. Kabel jest także oferowany w wersji instalacyjnej. Przewód znajduje się na rolce 76m lub 152,5m. Zainteresowanych prosimy o kontakt.  

 


Jeden z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych przewodów instalacyjnych. Z racji na bardzo atrakcyjną cenę przewód nadaje się zarówno do podstawowej jak i średniej jakości konfiguracji systemów audio.


.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.