» produkty » Akcesoria
 AkcesoriaOkablowanie

Oferujemy wszelkie możliwe kable służące do podłączenia systemów audio-wizualnych. Na naszych stronach internetowych skupiamy się na kablach wizyjnych począwszy od typowych S-video, aż po cyfrowe kable DVI / HDMI. Pod konkretne potrzeby dostarczamy kable o pożądanych długościach. Potrafimy zaproponować zarówno kable o doskonałej cenie jak i te o najwyższych parametrach.

 

Uchwyty montażowe

Na Państwa życzenie przedstawimy ofertę na uchwyty montażowe do instalacji projektorów, ekranów plazmowych i LCD. Na specjalne zamówienia wykonujemy meble AV oraz podstawki pod systemy głośnikowe. 

 

 


 

 
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.