instalacje audio-wizualneNasza oferta obejmuje następujące obszary:

  • Wykonanie projektów sal konferencyjnych

  • Sprzedaż i montaż systemów nagłośnienia

  • Sprzedaż i montaż systemów wizualnych

  • Sprzedaż i montaż systemów sterowania


Przy każdym projekcie dbamy przede wszystkim o to, aby spełniał on oczekiwania i wymagania klienta. Prace wykonujemy tylko na sprawdzonych urządzeniach i materiałach, dbając o trwałość i estetykę wykonanej instalacji. Urządzenia wchodzące w skład systemu audio video są testowane przez nas przed instalacją oraz po zamontowaniu, aby mogli Państwo być pewni, że instalacja audio video nie będzie sprawiać żadnych problemów. Wybierając nas, wybieracie Państwo najwyższą jakość sprzętu audiowizualnego i doskonałą precyzję wykonania każdego szczegółu instalacji.


Na życzenie klienta przedstawiamy kilka wersji wykonania tego samego projektu sali konferencyjnej lub sali wykładowej. Wersje te mogą różnić się funkcjonalnością, jak i stopniem skomplikowania - w efekcie również ceną.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?:
- dysponujemy stale poszerzaną wiedzą, zdobytą u najlepszych fachowców w branży
- posiadamy wiedzę i możliwości wykonania instalacji AV o różnym stopniu skomplikowania - zarówno proste instalacje AV, jak i zaawansowane systemy audio-video są naszą specjalnością
- potrafimy w pełni wykorzystać właściwości montowanych urządzeń audiowizualnych
- źle wykonana instalacja nawet na najlepszym sprzęcie będzie mało efektywna
- wykonany przez nas system audio video to inwestycja na długie lata
- po zakończonej instalacji szkolimy przyszłych użytkowników systemów AV

 
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.